MiniGaraż

MiniGaraż

W minigarażu można idealnie przechowywać 2 rowery lub narzędzia i meble ogrodowe itd. Dzięki wysokości zaledwie 145 cm łatwo znaleźć dla niego miejsce w każdym ogrodzie.

Inteligentny system szynowy (opcjonalny) ułatwia wstawianie roweru: tylne koło należy postawić na szynie podłogowej, kierownicę zawiesić na wyciąganej szynie górnej, wsunąć i gotowe! Do przechowywania narzędzi ogrodowych służy wysuwany system regałowy z 2 półkami (długość 150 cm).

Minigaraż – uniwersalne zastosowanie, nowoczesny design.

Zalety

  • wysokiej jakości materiały: ocynkowana ogniowo, powlekana lakierem piecowym z poliamidem blacha stalowa
  • wkręty i zawiasy ze stali nierdzewnej
  • sprężyny gazowe do kontrolowanego otwierania drzwi
  • bezpieczeństwo dzięki pokrętle z zamkiem cylindrycznym (z zapasowym kluczem)
  • bardzo stabilne drzwi
  • 20 lat gwarancji

Cennik

RozmiarWymiary [cm]Cena z VAT 23% [PLN]Kubatura [l]Waga [kg]Ilość części
1122x203x1457300 zł3240811

Wszystkie produkty firmy Biohort są zapakowane w kartony do samodzielnego montażu. Podane ceny zawierają koszty transportu na terenie Polski. Musi być zapewniony dojazd dla ciężarówki o masie 38 ton (szerokość pojazdu 2,70 m). Garaż jest dostarczany pod wskazany przez klienta adres (odbiór z ciężarówki). W przeciwnym wypadku prosimy o informację podczas składania zamówienia. Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego – ostateczna cena produktu może ulec zmianie w związku ze zmianami kursu Euro.

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie standardowe:

  • System porządkowy – po wewnętrznych stronach skrzydeł drzwiowych (z 6 hakami do zawieszania).

Akcesoria dodatkowe

Aluminiowa rama podłogowa

Dzięki niej minigaraż zachowuje stabilność na nierównym podłożu (np. łąka) również bez fundamentu. Załączone kotwy ziemne przyczyniają się do zapewnienia bezpieczeństwa podczas burzy.

Cena (z VAT) 880 PLN

Wysokiej jakości aluminiowa płyta z blachy ryflowanej (gr 2 mm) – elegancka i funkcjonalna. Do ułożenia paneli podłogowych konieczna jest aluminiowa rama podłogowa.

Cena (z VAT) – 1 500 PLN

Wysuwany, składający się z dwóch ocynkowanych półek z prowadnicami szynowymi (wymiary półki: szer. 43 x gł. 150 x wys. 5 cm), regulacja wysokości; obciążenie maks. 15 kg na półkę.

Cena (z VAT) – 1 800 PLN

Wysuwana szyna poprowadzona na podłodze, do wygodnego wjeżdżania i wyjeżdżania rowerów, możliwe maks. 2 szyny do zawieszania roweru.

Cena (z VAT) – 810 PLN

Dane techniczne

RozmiarWymiary zew. zawierające dach dł x gł x wys (cm)Wymiary wew. dł x gł x wys (cm)Wymiary fundamentu dł x gł (cm)Waga (kg)
12 x 203 x 145117 x 195 x 137122 x 20381