Bezpieczeństwo

Zamek Cylindryczny

Zamek cylindryczny

Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów, każdy z oferowanych przez nas produktów posiada 20-letnią gwarancję.

Tak długi okres gwarancji, jaki zapewnia producent naszych garaży metalowych jest ewenementem w skali nie tylko Polski, ale również Europy. Z czego wynika pewność producenta, że produkowane przez niego garaże i budki narzędziowe przetrwają tak długi okres czasu w stanie dobrym i nie zagrażającym bezpieczeństwu ich użytkowników?

Wszystkie produkty Biohort są wykonane z paneli ocynkowanej stali i posiadają powłokę cynkową grubości od 150 g/m2 do 275 g/m2. Ponadto wszystkie ścianki boczne oraz panele dachowe w produktach Biohort są chronione przez powłokę emalii z poliestru o minimalnej grubości od 10 to 25 mikrometrów.

Rama podłogowa

Rama podłogowa

Garaże ogrodowe Biohort są produkowane z blachy stalowej o dwa razy grubszej w porównaniu z tańszymi produktami. Dzięki temu możemy się pochwalić wysoką stabilnością (nasze garaże wytrzymują obciążenie śniegiem do 150 kg / m², a CasaNova nawet do 215 kg / m²).

Drogie materiały, profile aluminiowe i zastosowanie śrub ze stali nierdzewnej wszystko to przyczynia się do trwałości naszych produktów.

Test producenta

Wiatroodporność nawet do 150km/h (obok zdjecie z testów)

Doskonały rozwój produktów, potwierdzony w tunelu aerodynamicznym. To fakt! Najbardziej niezawodne są szopy ogrodowe Biohort, potwierdzone przez niezależny instytut badawczy Rail Tec Arsenal w Wiedniu (Austria) po przeprowadzeniu rygorystycznych testów w tunelu aerodynamicznym garaże ogrodowe Biohort wytrzymują najwyższy poziom (12) w skali Beauforta. Jest to równoważne prędkości wiatru 150 km /h.

Nawet w przypadku uderzenia huraganu nie musisz się martwić! Twój bezpiecznie zakotwiczony garaż pozostanie na miejscu.