MiniGaraż do ogroduW minigarażu można idealnie przechowywać 2 rowery lub narzędzia i meble ogrodowe itd. Dzięki wysokości zaledwie 145 cm łatwo znaleźć dla niego miejsce w każdym ogrodzie.

Inteligentny system szynowy (opcjonalny) ułatwia wstawianie roweru: tylne koło należy postawić na szynie podłogowej, kierownicę zawiesić na wyciąganej szynie górnej, wsunąć i gotowe! Do przechowywania narzędzi ogrodowych służy wysuwany system regałowy z 2 półkami (długość 150 cm).
Minigaraż – uniwersalne zastosowanie, nowoczesny design

Zalety

✔ wysokiej jakości materiały: ocynkowana ogniowo, powlekana lakierem piecowym z poliamidem blacha stalowa,
✔ wkręty i zawiasy ze stali nierdzewnej
✔ sprężyny gazowe do kontrolowanego otwierania drzwi
✔ bezpieczeństwo dzięki pokrętle z zamkiem cylindrycznym (z zapasowym kluczem),
✔ bardzo stabilne drzwi
✔ 20 lat gwarancji

Rozmiar Wymiary [cm] Kubatura [l] Waga [kg] Ilość części Cena z VAT 23% [PLN]
1 122x203x145 3240 72 3  5 100 zł

Wszystkie produkty firmy Biohort są zapakowane w kartony do samodzielnego montażu. Podane ceny zawierają koszty transportu na terenie Polski. Musi być zapewniony dojazd dla ciężarówki o masie 38 ton (szerokość pojazdu 2,70 m). Garaż jest dostarczany pod wskazany przez klienta adres (odbiór z ciężarówki). W przeciwnym wypadku prosimy o informację podczas składania zamówienia. Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego – ostateczna cena produktu może ulec zmianie w związku ze zmianami kursu Euro.

Wyposażenie standardowe:

✔ System porządkowy – po wewnętrznych stronach skrzydeł drzwiowych (z 6 hakami do zawieszania)

Akcesoria dodatkowe:
Aluminiowa
rama podłogowa
Dzięki niej minigaraż zachowuje stabilność na nierównym podłożu (np. łąka) również bez fundamentu. Załączone kotwy ziemne przyczyniają się do zapewnienia bezpieczeństwa podczas burzy.

Cena (z VAT) 760 PLN

Aluminiowa
płyta podłogowa
Wysokiej jakości aluminiowa płyta z blachy ryflowanej (gr 2 mm) – elegancka i funkcjonalna. Do ułożenia paneli podłogowych konieczna jest aluminiowa rama podłogowa.

Cena (z VAT) 1 250 PLN

System
regałowy
  Wysuwany, składający się z dwóch ocynkowanych półek z prowadnicami szynowymi (wymiary półki: szer. 43 x gł. 150 x wys. 5 cm), regulacja wysokości; obciążenie maks. 15 kg na półkę

Cena (z VAT) 1 200 PLN

Szyna do zawieszania roweru   Wysuwana szyna poprowadzona na podłodze, do wygodnego wjeżdżania i wyjeżdżania rowerów, możliwe maks. 2 szyny do zawieszania roweru.

Cena (z VAT) 660 PLN

Wymiary zew.zawierające dach dł x gł x wys (cm) Wymiary wew. dł x gł x wys (cm) Wymiary fundamentu dł x gł (cm) Waga [kg]
2 x 203 x 145 117 x 195 x 137 122 x 203 72